Reference

Volavkovi

Hary je nejlepší fotograf na světě!:) Do focení dává srdíčko a je to hodně znát..Na svatbě si jej všichni hned zamilovali. Skvělé nápady na focení, perfektní domluva, rychlé zpracovaní a stylové dodaní fotek.Dále užasné předsvatební foceni, při kterém jsme si utvrdili, že jsme vybrali dobře. A ty fotky aaach, díky nim naše svatba ještě neskončila..prostě top top top, škoda, že nemohu dát 10 hvězdiček!:-)
Děkujeme, bylo nám potešením Tě poznat.

 

Janákovi

Naprosto perfektní spolupráce…ochota, vstřícnost a výborné nápady dávají ve výsledku dokonalé fotky a nezapomenutelné vzpomínky!

 

Markovi

Profík, skvělé nápady, improvizace a ochota vyjít vstříc každému požadavku jsou u Haryho samozřejmostí. Výsledné fotografie jsou dodány rychle a výsledek je úžasný!

 

Pololánikovi

Hary byl pro nás jasná volba pro svatební focení. I když nám svatební den propršel, jeho fotky mně vyrazily dech. Nádhera! Je napadití, přijemný a je s nim skvělá domluva. Prostě umějí zázraky!

 

Krátcí

Hary Marwell photohraphy… nejde uplne popsat jednim slovem, jak skvele tento clovek s talentem na uzasne fotky zapadne mezi vas a vsechny kamarady a rodinu na svatbe. Skvele se mi s nim spolupracovalo ve všech směrech. A posledni tresnicka na dortu je originalni baleni ve kterem vam dorazi fotky. 5 hvezdicek je malo. Dekujeme

 

Štipákovi

Vynikající fotograf s úžasnými nápady. Velmi příjemné focení. I když se nerad fotím, šlo o krásný zážitek. Mohu jen doporučit.

 

Vanišovi

Naprosto precizní fotograf s vlastními jedinečnými nápady a puntičkář do posledního detailu. Jsme naprosto ohromeni jeho prací a obětavostí s jakou se nám věnoval. Neváhala bych ani minutu ho znovu oslovit pro focení jakékoliv příležitosti, ať už by to mělo být pozování či prosté zachycení okamžiku. Hary nám nafotil ty nejkrásnější okamžiky našeho života. Moc děkujeme.

 

Práškovi

Svatební focení proběhlo na jedničku s hvězdičkou. Nevím, jak to pan fotograf dělá, ale na jeho fotkách prostě nemůžete vypadat blbě!:-)

Před svatbou jsme stihli zmáknout ještě předsvatební test, který se taktéž velmi vydařil a fotky nám udělaly obrovskou radost. Fotky jsme obdržely obratem a tak jsme je mohli využít jako dekoraci při svatební hostině.

Pro svatbu měl Hary dokonale promyšlené lokace, během focení nám radil a pomáhal, za což jsme byli vzhledem k absenci zkušeností z focení velmi vděční.
I momentky a další fotky vyšly velmi pěkne.
Zpětně jsem ráda, že jsme se nechali přemluvit i na focení na Kotvě, v zahradě na Veveří a dalších místech, v tom vedru se nám totiž už moc nechtělo.. :-)
Na svatbu tak budeme mít mnoho krásných vzpomínek, které nevyblednou a to díky Harymu!

Další fotogalerie ke shlédnutí