Svatební fotograf

Zaměřuji se na profesionální svatební fotografii. Vedle dokumentární fotografie  dodávám i fotografie z inscenovaného focení. Vždy odvádíme špičkovou práci, aby fotografie dosahovaly světové úrovně. Se svatebními fotografiemi se účastním mezinárodních soutěží, abych držel krok se světovou tvorbou.

 

Průběh svatebního focení:

 1. Stanoví se den a doba focení:
  – jen část dne (5 hodin) 
  celý den (cca 10-14 hodin)
  Přesnější cena závisí na dopravě a dalších požadavcích.
 2. Lze objednat i předsvatební focení. Výsledné fotky z předsvatebního focení lze použít například pro svatební oznámení. Navíc tak získáte vedle zkušeností z pózování i jistotu, že se budete líbit :)
 3. První fotky (cca 10-15 ks) dodáváme již do 5 dnů, abyste je mohli ukázat svým známým v soukromí či na facebooku. Nejpozději do 21-30 dnů (standardně 30 dnů) jsou Vám pak dodány výsledné fotografie v elektronické podobě (USB flashdisk v dárkové krabičce).
 4. Běžně dodáváme 500 až 1000 fotografií po základních úpravách (korekce barev a expozice). Cca 50 z nich pak projde vyšší úpravou (např. zeštíhlení, korekce pleťových nedostatků, retuš rušivých předmětů) dle Vašich přání.
 5. Součástí je i foto-příběh cca 150 fotografií, které nejlépe vyjádří celý svatební den.

 

 

Fotokoutek (Photo booth)

Pokud potřebujete zajistit i fotokoutek, není problém. Nabízíme focení a okamžitý tisk fotografií ve dvou variantách:

Fotokoutek bez tisku – fotky budou dodány jen v elektronické podobě.

Fotokoutek s tiskem na místě – tiskneme přímo na místě fotografie (cca 70-100 ks) a lepíme fotografie do svatební knihy se vzkazy hostů. Přesně tak, fotky ze svatby máte ještě ve váš svatební den :)

 

Ocenění v časopise FotoVideo

  Má fotografie ze svatby Nikoly a Martina Nekvapilových se umístila na krásném 3. místě v 5. kole soutěže FOTOGRAF ROKU 2015.
Soutěž zaštiťuje časopis FotoVideo a tématem 5.kola byly „SVATBY a oslavy“

Petr Hrubeš (Hary Marwell)

 

Jsme členy mezinárodní databáze fotografů:

horizontal-black

 

 

Proč si vybrat zkušené a profesionální fotografy:

 1. Fotografování zabírá 5 a více hodin, ale zpracování fotografií vyžaduje i více než 30 hodin práce. Profesionál má zvládnutý systém úprav a ovládá svůj time management.
 2. Zálohuje a fotí na každém fotoaparátu na dvě paměťové karty již během akce. Věc, na kterou se zapomíná a která je snad tím nejdůležitějším po technické stránce.
 3. Svatební fotograf všechny výsledné fotografie dodá v krátkém čase. Spoléhat na nezkušené fotografy se nevyplácí. Dodání fotek od rodinného známého se může protáhnout na několik měsíců či nekonečno.
 4. Disponuje 100 % připravenou foto-výbavou (záložní objektivy i fotoaparát).
 5. Zkušený fotograf má vycvičené oko a ví, jaké světlo Vám bude nejlépe slušet a umí vysvětlit svatebčanům, jak správně pózovat.

 

V případě zájmu o focení Vaší svatby nás prosím kontaktujte pomocí formuláře níže, děkujeme:

Prosím, vyplňte všechna povinná pole.
An error occurred. Message not sent.
Failed to verify that you are not a robot. Please check the checkbox below.
Zpráva odeslána (Sent)
Odeslat